"Iglica" na Facebooku

Zawody Strzeleckie
Puchar Wiosny Bełchatów 2016

Wydarzenie odbyło się w dniu 2 kwietnia 2016 roku.

W dniu dzisiejszym strzelnica "Sokolik" gościła zawodników biorących udział w Pucharze Wiosny 2016 r. Gospodarzem zawodów była sekcja strzelectwa Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego "Iglica" Bełchatów. W konkurencjach z karabinu i pistoletu pneumatycznego wzięło udział kilkadziesiąt młodzików i juniorów młodszych reprezentujących kluby i sekcje strzeleckie z województwa łódzkiego. Były to już drugie takie zawody wpisane w kalendarz Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego, które odbyły się w Bełchatowie. Merytorycznego wsparcia w przeprowadzeniu zawodów udzielili nam sędziowie z sekcji strzeleckiej Społem Łódź, za co z tego miejsca im serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.
Jest nam miło poinformować, że nasi zawodnicy - Olgierd Wittenberg zajął II miejsce w konkurencji Ppn-40 oraz Wiktor Wionczyk miejsce IV w konkurencji .Ppn30
Dzisiejsze zawody objęte były honorowym patronatem przez Prezydent Miasta Bełchatowa p. Mariolę Czechowską, za co z tego miejsca też serdecznie dziękujemy.
Wyniki dzisiejszych zawodów są na naszej stronie iglcabelchatow.pl

Komunikat z zawodów: kliknij tutaj