"Iglica" na Facebooku

Rodzinne Zawody Strzeleckie o Puchar Prezytenta Miasta Bełchatowa z okazji Mikołajek

6 grudnia 2014 r.
Komunikat z zawodów dostępny: tutaj

Tak prezentują się wyniki dzisiejszych zawodów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas na strzelnicy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja drużynowa – rodzinna

Lp. Nazwa rodziny Zawodnicy SUMA
1 WRÓBLE WRÓBLEWSKA Monika WRÓBLEWSKI Krzysztof WRÓBLEWSKI Damian 250
2 GÓRNIK

GÓRNIK Ewelina
GÓRNIK Jewgienij
GÓRNIK Amelia

206
3 KOCHASIE KOCHELSKI Tomasz
KOCHELSKI Emil
180
4 PK SOBOLKI SOBOLEWSKI Mariusz SOBOLEWSKA Anna SOBOLEWSKA Katarzyna 245
5 PK MRAS MRAS Beata
MRAS Sławomir
MRAS Angelika
240
6 PK KANONIERZY OBERSKA Monika
KAŁUŻNY Jacek
DRATWA Kamil
228
7 PK KOZUBOWICZ KOZUBOWICZ Grzegorz KOZUBOWICZ Przemysław 178

 

 

 Seniorki

Lp. Nazwisko i imię SUMA  
 
1 OBERSKA Monika 86  
2 WRÓBLEWSKA Monika 84  
3 ROGOZIŃSKA PATRYCJA 84  
4 MRAS Beata 83  
5 SOBOLEWSKA Katarzyna 83  
6 MALINOWSKA Sylwia 82  
7 ZIELIŃSKA Adrianna 77  
8 MRAS Angelika 74  
9 MŁUDZIK-JADWISZCZAK Magdalena 74  
10 GÓRNIK Ewelina 70  
11 SOBOLEWSKA Anna 69  
12 TRZCIŃSKA Monika 58  

 Seniorzy

Lp. Nazwisko i imię SUMA  
 
1 KOCHELSKI Tomasz 92  
2 NIEWIECZERZAŁ Jacek 92  
3 KAŁUZIAK Marek 92  
4 PESKA Artur 90  
5 KOZUBOWICZ Grzegorz 90  
6 KOZUBOWICZ Przemysław 88  
7 MRAS Sławomir 87  
8 WRÓBLEWSKI Krzysztof 85  
9 SŁOMIŃSKI Emil 83  
10 MICHALSKI Damian 83  
11 GÓRNIK Jewgienij 83  
12 STANOWSKI Adam 82  
13 MORAWIEC Artur 82  
14 JĘDRYCHOWSKI Łukasz 81  
15 SŁOMIŃSKI Bartosz 80  
16 STASIAK Mariusz 79  
17 BARTENBACH Marek 78  
18 FILIPOWSKI Krystian 74  
19 KAŁUŻNY Jacek 74  
20 ŚWITAŁA Piotr 74  
21 TELĄŻKA Dominik 71  
22 ŚWITAŁA Paweł 65  
23 PK SOBOLEWSKI Mariusz 93  

 Juniorki

Lp. Nazwisko i imię SUMA  
 
1 KAŁUZIAK Zuzanna 99  
2 KMITA Kornelia 94  
3 PAPUGA Karolina 89  
4 CHUDZIK Aleksandra 85  
5 GÓRNIK Amelia 53  
6 PĘDZIWIATR Patrycja 27  

 Juniorzy

Lp. Nazwisko i imię SUMA  
 
1 JUSZCZYK Filip 94  
2 DŁUBAK Mariusz 93  
3 SAWKA Adam 90  
4 KOCHELSKI Emil 88  
5 ROGALEWICZ Damian 87  
6 ROZMARYNOWSKI Szymon 83  
7 WRÓBLEWSKI Damian 81  
8 DRATWA Kamil 68  
9 PIETRYKA Dawid 38