I Pneumatyczne Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa z okazji Święta Niepodległości

11 listopada 2014 r. 
Oficjalny komunikat z zawodów: tutaj

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszych zawodów, za miło spędzony czas na strzelnicy. Dziękujemy p. Markowi Chrzanowskiemu oraz p. Arturowi Morawcowi za ufundowane puchary oraz p. Joannie Ciupie za dyplomy dla najlepszych strzelców. Dziękujemy również obsłudze sędziowskiej, bez której sprawne przeprowadzenie zawodów nie byłoby możliwe.

Wyniki zawodów:
Kobiety

Lp. Nazwisko i imię SUMA  
 
1 Sobolewska Katarzyna 85  
2 Zielińska Adrianna 78  
3 Wróblewska Monika 78  
4 Sorbian-Sękowska Anna 76  
5 Szafrańska Dorota 74  
6 Górnik Ewelina 72  
7 Sobolewska Anna 69  
8 Malinowska Sylwia 65  
9 Skoczylas Joanna 64  
10 Mieszkowska Małgorzata 64  
11 Ciupa Joanna 64  
12 Wach Marta 50  
13 Nadrowska Sylwia 39  
14 Berkowska Marta 36  

Mężczyźni

Lp. Nazwisko i imię SUMA  
 
1 Kałuziak Marek 97  
2 Słomiński Emil 89  
3 Stanowski Adam 89  
4 Mras Sławomir 88  
5 Wolankiewicz Artur 88  
6 Kochelski Tomasz 85  
7 Wojciech Gajda 85  
8 Stasiak Mariusz 83  
9 Kęsy Arkadiusz 83  
10 Różycki Rafał 83  
11 Rogaczewski Daniel 82  
12 Górnik Jewgienij 82  
13 Chodorowski Jacek 82  
14 Fidala Jacek 81  
15 Bartenbach Marek 79  
16 Kocyła Adam 79  
17 Kozubowicz Przemysław 78  
18 Koźlak Zbigniew 78  
19 Filipowski Krystian 78  
20 Jasiński Dominik 77  
21 Skoczylas Dariusz 76  
22 Molenda Sławomir 75  
23 Szota Andrzej 75  
24 Gądek Cezary 74  
25 Kwiecień Roman 74  
26 Jędrychowski Łukasz 73  
27 Morawiec Artur 73  
28 Chodorowski Fryderyk 66  
29 Stec Rafał 64  
30 Mieszkowski Mieszko 64  
31 Kowalczyk Wojciech 38  

Dziewczęta

Lp. Nazwisko i imię SUMA  
Uwagi
1 Molenda Urszula 53  
2 Skoczylas Zuzanna 27  
3 Skoczylas Magdalena 55 PK
4 Górnik Amelia 49 PK

Chłopcy

Lp. Nazwisko i imię SUMA  
Uwagi
1 Sękowski Mikołaj 87  
2 Kochelski Sebastian 84  
3 Wróblewski Damian 79  
4 Boruta Maciej 78  
5 Staśkiewicz Paweł 75  
6 Dratwa Kamil 72  
7 Grzelewski Patryk 72  
8 Rozmarynowski Szymon 56  
9 Stankiewicz Piotr 52  
10 Jasiński Igor 42  
11 Pietryka Dawid 70 PK
12 Wojtyczka Jakub 86 PK

 Do zobaczenia na kolejnych zawodach!