"Iglica" na Facebooku

Zawody Strzeleckie pod Patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej z okazji Dnia Kobiet

7 marca 2015 r. 
Oficjalny komunikat z zawodów: kliknij tutaj

Dnia 7 marca 2015 roku na Strzelnicy Pneumatycznej "Sokolik" w Bełchatowie odbyły się zorganizowane przez sekcję "Iglica" Bełchatów Zawody Strzeleckie z Okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Rywalizacja toczyła się w dwóch konkurencjach: karabin pneumatyczny (klasyfikowane były wyłącznie kobiety oraz dziewczęta) oraz MIX - tj. karabin + pistolet - w którym klasyfikowana była kobieta/dziewczyna strzelająca z karabinu wraz ze swoim strzeleckim partnerem, który swych umiejętności próbował strzelając z pistoletu pneumatycznego, która wbrew pozorom jest bardzo trudną konkurencją. Rywalizacja wśród kobiet-seniorek była bardzo zacięta, a różnice pomiędzy medalowymi pozycjami były niewielkie - w wielu przypadkach decydowała ilość "dziesiątek". 

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział w zawodach i stworzenie niesamowitej sportowej atmosfery w obliczu święta kobiet, a także Pani Prezydent Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej za objęcie patronatem tych zawodów. Serdecznie dziękujemy zawodnikom Astorii Szczerców oraz 10-ki Radomsko, dzięki którym poziom zawodów został mocno podniesiony. 

Poniżej przedstawiamy wyniki z rywalizacji w podziale na odpowiednie kategorie. Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników i zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się już 21 marca! Więcej informacji na naszej stronie. :) 

Wyniki zawodów:

Karabin pneumatyczny - seniorki

 

Karabin pneumatyczny - juniorki

 

MIX - karabin + pistolet