"Iglica" na Facebooku

Sportowe Zawody Strzeleckie z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

3 maja 2015 r.

Oficjalny komunikat z zawodów: kliknij tutaj

"A w stolicy Sejm kończy obrady
 Na rękach niesiony uśmiecha się król
 Ambasadorowie nie zmieniają ról
 Wiedząc jak blisko od chwały do zdrady"
Jacek Kaczmarski "Krajobraz po uczcie"

Te słowa utworu Jacka Kaczmarskiego nasunęły mi się jako pierwsze skojarzenie dla oglądanych dyplomów dla zwycięzców wczorajszych zawodów. Dyplomy utrzymane w klimacie święta, które obchodziliśmy zawdzięczamy naszej sponsorce Joannie Ciupie.
Zawody pod patronatem Prezydent Miasta Bełchatowa i Starosty Powiatowego rozpoczęły się zgodnie z regulaminem o 13.00, zakończyły wręczeniem pucharów, medali i dyplomów o godzinie 18.30. Udział w nich wzięło 74 zawodników.
W trakcie zawodów odwiedziła nas pani Prezydent Mariola Czechowska wraz z wiceprezydent Agnieszką Wysocką, za co im serdecznie z tego miejsca dziękujemy. Cieszy nas frekwencja wśród najmłodszych uczestników dla których stworzyliśmy specjalną konkurencję w strzelaniu z podpórki. Mamy nadzieję, że zawody podobały się uczestnikom i dostarczyły im wielu sportowych wrażeń i przeżyć. Poziom zawodów ciągle nam rośnie, wystrzelanie 90 punktów w kategorii seniorów niestety nie gwarantowało nawet pierwszej piątki. Dziękujemy zawodnikom Astorii Szczerców i 10-ki Radomsko za udział w nich i małą lekcję pokory dla Nas. Ale będziemy dalej walczyć ;-)